manager

راهنمای جامع کیف‌پول کوینومی

این روزها و در تب و تاب ارزهای دیجیتال، کاربران تمرکز خود را به کیف‌های پول و مخصوصا کیف پول کوینومی (Coinomi) معطوف کرده‌اند و لذا کوینومی را می‌توان یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های رمزارزها دانست. در این مقاله سعی داریم تا اولا به معرفی و بیان ویژگی‌های این کیف پول و سپس به آموزش چگونگی نصب و کار با آن بپردازیم.

بیشتر بخوانید
manager

استیبل‌کوین یا ارز دیجیتال پایدار چیست؟

استیبل‌کوین یک ارز دیجیتال پایدار با قیمت ثابت است. زمانیکه معامله‌گران، بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال مشابه را به‌عنوان یکی از روش‌های پرداخت خود معرفی کردند، به‌سرعت با مشکل اساسی نوسان قیمت مواجه شدند. استیبل‌کوین‌ها در واقع راه‌حلی برای مقابله با نوسانات بازار است.

بیشتر بخوانید
manager

آموزش ساخت کیف پولTrust Wallet

در این مقاله از سیاح آکادمی قصد داریم تا نگاهی به مبحث ساخت کیف پول دیجیتال تراست والت داشته باشیم. این مقاله برای عزیزانی که نیاز دارند که کیف پول دیجیتالی را برای ذخیره رمزارزهای خود ایجاد کنند، مناسب است.

بیشتر بخوانید
manager

طرح پانزی و راهکارهای مقابله با آن

طرح‌های پانزی تنوع بسیاری دارند، شاید به ازای هر تفکر، یک طرح پانزی ارائه شود و همین موضوع تشخیص روش‌های کلاهبرداری را تا حد زیادی دشوار می‌سازد اما توجه داشته باشید که تمام طرح‌های پانزی از یک فرمول کلی و قدیمی بهره می‌برند.

بیشتر بخوانید